2
Szkoła Podstawowa im. Leonarda Śliwińskiego w Sątopach



Strona główna
Kontakt
Aktualności
Ogłoszenia
O szkole
Historia szkoły
O patronie
Nauczyciele
Rada Rodziców
Samorząd szkolny
Projekty
Konkursy
Dzwonki
Plan lekcji
Galeria
Dokumenty
Archiwum
Ciekawe linki
Biblioteka
Kalendarium
Certyfikaty
Przedszkole
Absolwenci
Gazetka szkolna "Koziołek"
"Złoty Leonard"








PLAN LEKCJI

ROK SZKOLNY 201/2019






KLASA II

Godz.
  Poniedziałek  
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
8:00-8:45
 religia  wych.fizyczne    zaj.komputer. gr.2
    religia         zaj.zintegr.     
8:55-9:40 język angielski  wych.fizyczne   zaj.zintegr.    zaj.zintegr.      zaj.zintegr.  
9:50-10:35 eduk. muzyczna
 zaj.zintegr.   zaj.zintegr. 
    zaj.zintegr. 
     zaj.zintegr. 
10:55-11:40 zaj.zintegr. zaj.zintegr.   zaj.zintegr. 
 zaj.zintegr.
   język angielski  
11:50-12:35 zaj.zintegr.  zaj.komputer. gr.1
eduk.plastyczna  wych.fizyczne       
12:45-13:30




13:40-14:25







KLASA III

Godz.
  Poniedziałek  
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
8:00-8:45
zaj.zintegr.  język angielski zaj.zintegr. zaj.zintegr.   zaj.zintegr.  
8:55-9:40 zaj.zintegr. religia zaj.zintegr. zaj.zintegr.   zaj.zintegr.  
9:50-10:35 religia    zaj.zintegr.     zaj.zintegr.   zaj.zintegr. zaj.zintegr.
10:55-11:40 zaj.zintegr.    zaj.zintegr.    wych.fizyczne 
 wych.fizyczne    wych.fizyczne 
11:50-12:35
   zaj.zintegr. 

 język angielski
12:45-13:30
 zaj.komputer. gr.1
 zaj.komputer. gr.2
13:40-14:25







KLASA IV

Godz.
  Poniedziałek  
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
8:00-8:45
język angielski  wych.fizyczne  język angielski  wych.fizyczne
matematyka
8:55-9:40 język polski godz.wychow. matematyka  wych.fizyczne
 zaj.komputerowe 
9:50-10:35 język polski język polski  wych.fizyczne matematyka muzyka
10:55-11:40 religia  język angielski język polski język polski plastyka
11:50-12:35 matematyka religia przyroda przyroda przyroda
12:45-13:30 zaj.techniczne


historia
13:40-14:25







KLASA V
Godz.
  Poniedziałek  
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
8:00-8:45
wych.fizyczne
religia  wych.fizyczne  przyroda
8:55-9:40 religia matematyka język polski język polski język polski
9:50-10:35 matematyka  wych.fizyczne 
język angielski historia  język angielski
10:55-11:40 język angielski  wych.fizyczne 
godz.wychow. matematyka przyroda
11:50-12:35 język polski  przyroda matematyka   zaj.komputerowe muzyka
12:45-13:30 język polski język polski

plastyka
13:40-14:25 zaj.techniczne w.d.ż.r.





KLASA VI
Godz.
  Poniedziałek  
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
8:00-8:45
język polski język polski historia historia muzyka
8:55-9:40 wych.fizyczne
język polski wych.fizyczne matematyka  plastyka 
9:50-10:35 wych.fizyczne matematyka   zaj.komputerowe wych.fizyczne
matematyka
10:55-11:40 matematyka religia  matematyka  język angielski
język polski
11:50-12:35 religia  język angielski
język polski język polski  godz.wychow.
12:45-13:30 przyroda przyroda język angielski przyroda
13:40-14:25
zaj.techniczne











sl

sus

pyrek


sieciaki


EFS


Lepsza Szkoła


PKO_SKO


GSPS